Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Нова форма для жінок-військових: у травні завершиться наступний етап тестування

Вітчизняні виробники після завершення першого етапу тестування нових зразків жіночої форми запропонували варіанти конструктивних змін до чинної моделі костюму літнього польового з урахуванням особливостей анатомії жіночої фігури та показали чотири нових зразки літнього однострою на спільній нараді Центрального управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ.

За її результатами вирішено, що вони виготовлять нову партію для передачі у підрозділи, випробування завершаться до кінця травня.

Наразі жінки-військові продовжують тестувати білизну, надану громадськими  організаціями Forma two та Смілива Україна. Якщо вона отримає схвальні відгуки, Управління матзабезпечення до травня розробить відповідну технічну специфікацію МОУ.

Зараз дивляться

– Окрім зручної форми, ми також продовжуємо роботу щодо забезпечення наших захисниць бронежилетами з урахуванням антропологічних особливостей. Експериментальний зразок бронежилету для жінок вже розроблено, проведено низку робочих зустрічей із представниками потенційних виробників, які спроможні виготовляти бронежилет для захисниць, – заявив міністр оборони Олексій Резніков.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Зараз у ЗСУ служать 41 тис. жінок, ще близько 19 тис. – це цивільні працівниці, які забезпечують потреби армії. Безпосередньо у бойових діях бере участь близько 5 тис. жінок.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-29 14:37:08