Ніколи не кажи ніколи – Трамп відповів Карні на відмову продавати Канаду

Прем’єр-міністр Канади Марк Карні на зустрічі з президентом США Дональдом Трампом чітко дав зрозуміти, що його країна не продається. У відповідь Трамп порекомендував канадському лідеру не зарікатися.
Про це інформує Sky News.
Канада не продається – Карні
Під час спільної пресконференції у Вашингтоні журналісти поцікавилися в Карні, як він ставиться до заяв Трампа про можливе приєднання Канади до США як як 51-го штату.
Канадський прем’єр дав однозначну відповідь, наголосивши, що “деякі місця ніколи не продаються”.
– Вона (Канада – ред.) не продається і ніколи не продаватиметься. Але можливість криється в партнерстві та в тому, що ми можемо побудувати разом, – підкреслив Карні.
Президент США, своєю чергою, визнав, що Канада дедалі активніше бере участь у військових процесах. Він додав багатозначний коментар:
– Але ніколи не кажи “ніколи”, – резюмував Трамп.
Нагадаємо, 3 грудня 2024 року телеканал Fox News повідомив про те, що Трамп запропонував Канаді стати 51 штатом Америки.
Ця ініціатива викликала обурення в Оттаві, де її охарактеризували як жарт, який не має нічого спільного з гумором.
У січні 2025 року тодішній очільник канадського уряду Джастін Трюдо різко відкинув будь-яку можливість об’єднання з США.
Він заявив, що подібні заяви Трампа є нічим іншим, як спробою відволікти увагу від наслідків запровадження торговельних мит.
Джерело ФАКТИ. ICTV
2025-05-06 22:21:00