Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Названий син Олега Газманова відрікся від батька

Названий син прокремлівського артиста Олега Газманова Філіп зрікся свого батька. Усе через санкції, які запровадили проти пропутінського співака.

Син Олега Газманова відрікся від батька

Так, за даними пропагандистських ЗМІ, названий син артиста тепер має прізвище Муравйов, а не Газманов. На таке рішення вплинули санкції ЄС щодо його батька. Схоже, будувати кар’єру моделі і розвивати бізнес із прізвищем підсанкційної персони не дуже легко за кордоном.

Відомо, що Муравйов володіє частиною вантажоперевізної компанії з величезним грошовим оборотом, і зміна прізвища – це перестраховка від втрати мільйонів.

Зараз дивляться

Відомо, що в базах даних РФ син Газманова відображається з новим прізвищем.

І поки росіяни намагаються якомога далі втекти від Кремля і санкцій, зірки-зрадники з України хваляться паспортами РФ. Наприклад, нещодавно уродженка Київської області Таїсія Повалій отримала російське громадянство. Аналогічно вчинив і Джиган, і на початку весни з’явилася інформація про те, що Лорак також має намір отримати паспорт РФ.

При цьому, Кароліна ще до повномасштабного вторгнення відмовилася від пропозиції депутатів РФ отримати громадянство Росії за прискореним процесом.

Фото: Instagram

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-02 18:16:05