Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

НАТО не чекатиме відновлення армії РФ після війни, сили вже нарощуються – посол США

НАТО не збирається чекати, поки РФ відновить свої військові можливості після поразки в Україні, тож організація надасть своїм членам та союзникам все, що потрібно їм для оборони.

Про це заявив посол США у НАТО Джуліана Сміт.

Як зазначила вона, навіть якщо відновлення збройних сил Росії після завершення її війни проти України займе кілька років, НАТО необхідно виходити з того, що Кремль буде здатний на нову агресію.

Зараз дивляться

– Важливо, що НАТО не чекатиме. НАТО дуже зосереджено на ваших (Латвії та інших країнах Балтії, – Ред.) потребах безпеки прямо зараз, – говорить Сміт.

Вона підкреслила, що вже є добрі новини у галузі оборонної промисловості – у США вийшло суттєво збільшити виробництво зброї та боєприпасів, наприклад, практично подвоїти випуск снарядів калібру 155 мм.

Крім того, Сміт додала, що країнам Європи також вдалося збільшити виробництво.

Вона зазначила, що у багатьох європейських країнах оборонні підприємства перейшли на цілодобову роботу і використовують “дуже творчі та новаторські підходи”, щоб і “поповнити запаси армій НАТО, що скоротилися, і забезпечити Україну всим, що їй необхідно”.

Нагадаємо, що очільник нацбезпеки Польщі Яцек Сєвєра зауважив, що східний фланг НАТО має бути готовий до агресії РФ за три роки.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!
Війна в Україні, НАТО

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-11 00:00:20