Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Настя Каменських і Ostrovskiy – Гріхи: прем’єру пісні та кліпу дивитися онлайн

Співачка Настя Каменських і виконавець Ostrovskiy презентували нову спільну роботу – пісню Гріхи та кліп до неї. В основі композиції – особиста історія артиста про знайомство з дівчиною.

NK, Ostrovskiy – Гріхи

Пісня Гріхи – це пристрасна історія про сповідь і прощення. Занурюючись у нові почуття, головний герой відверто розповідає обраниці про свої гріхи, та відпускає їх, даючи змогу їм обом рухатися вперед. Минулі стосунки та старі переживання поступово розчиняються, залишаючи місце для нової історії. Герої пісні забувають страхи і віддаються одне одному.

Зараз дивляться

– За основу пісні ми обрали мою особисту історію знайомства з дівчиною. У минулому я зробив багато помилок, про які зізнався своїй коханій у перший же день. Поруч із нею я хотів бути максимально чесним. Вона відпустила мої гріхи, і так почалися наші стосунки, які й стали натхненням для пісні, – сказав Ostrovskyi.

Настя ж каже, що з часом до нас приходить усвідомлення, що ідеальних людей не існує, і головне – це вміння прощати та визнати помилки. Для неї справжнє кохання – це тоді, коли ви будете одне з одним, навіть якщо весь світ проти вас, і коли ви пробачите одне одному всі недоліки та неідеальність.

– Прощення – це складна робота, яка вимагає максимальної чесності та відвертості від обох людей. Але коли ти дійсно від щирого серця прощаєш людину, яка щиро усвідомила свої помилки, то ви можете з чистого аркуша побудувати стосунки на новому, вищому рівні, – поділилася NK.

Варто зазначити, що це друга спільна робота артистів. Раніше Каменських і Ostrovskiy презентували пісню Moloko.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-06-21 13:12:52