Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Напад на Ізраїль 7 жовтня 2023 – Зеленський засудив терористичну атаку

Президент України Володимир Зеленський засудив напад бойовиків терористичного угрупування ХАМАС на Ізраїль. Він наголосив, що будь-який терор є злочином проти всього світу.

Офіційний коментар оприлюднено в соціальних мережах глави держави.

– Ніде у світі не можна давати жодного шансу терору, бо терор завжди є злочином не просто проти однієї країни чи його конкретних жертв, а проти людяності як такої та всього нашого світу. Хоч би хто використовував терор, це злочин проти світу. Хоч би хто спонсорував терор, це злочин проти світу, – зазначив Зеленський.

Президент наголосив, що “право Ізраїлю на захист не підлягає сумніву”.

Зараз дивляться

Зеленський нагадав, що перед обличчям терору світова спільнота має бути обʼєднаною і зберігати солідарність. Це не дозволить терористам “підкорити чи зламати життя”.

Президент додав, що всі обставини нападу на Ізраїль мають бути зʼясовані: хто спонукав ХАМАС до цієї терористичної атаки та допоміг в її організації. Тоді світ зможе притягнути причетних до відповідальності.

– Віримо, що порядок буде відновлено й терористи будуть знищені, – уточнив глава держави.

Він висловив співчуття всім, чиї рідні та близькі загинули сьогодні під час нападу на Ізраїль.

Зеленський закликав громадян України, які перебувають у зоні небезпеки, дотримуватися всіх інструкцій ізраїльських сил безпеки та стежити за оновленням інформації.

Українцям у будь-якій ситуації готові допомогти Міністерство закордонних справ України та наше посольство в Ізраїлі. Вже створено відповідний оперативний штаб.

– Якщо ви потребуєте допомоги, будь ласка, невідкладно звертайтесь у будь-який спосіб, який вам доступний, до будь-якого нашого дипломатичного чи консульського представництва. Кожне життя має значення! Кожен прояв терору засуджуємо, – підсумував Зеленський.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-10-07 15:00:33