Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Мстислав Банік з Мінцифри поповнив лави ЗСУ

Керівник з розвитку електронних послуг Мінцифри Мстислав Банік підписав контракт з ЗСУ. На нього чекає навчання, після якого він пообіцяв розповісти, куди його розподілили.

Мстислав Банік поповнив лави ЗСУ

Про своє рішення топменеджер Мінцифри повідомив у соцмережах. Він показався вже в пікселі та зазначив, що давно мав бажання стати до зброї.

– Обовʼязок захищати Батьківщину під час війни — це святе. В такі часи треба бути сильними, згуртованими та не давати страхам брати над собою верх. Ніхто не створений для окопів, але й ніхто не захистить нашу землю крім нас самих, – переконаний Банік.

Він додав, що довго відкладав це рішення через нагальні робочі завдання. Тепер Мстислав Банік певен, що його команда впорається з усім, поки він буде на службі.

Зараз дивляться

– Ні, я не сидітиму в тилу, не йду не в Міноборони, в Генштаб чи ще кудись, ніяких чіт-кодів. То куди? Розповім, як після навчання потраплю вже в бригаду, – завірив військовий.

Мстислав Банік зауважив, що не звільняється з Мінцифри, тому знову займеться порталом Дія після перемоги, завершення воєнного стану та демобілізації.

Фото: Мстислав Банік

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-03-29 11:33:34