Михайло Романчук виграв бронзу на чемпіонаті Європи 2023 на короткій воді

Михайло Романчук виборов бронзову медаль на чемпіонаті Європи з плавання на короткій воді у румунському Отопені.

Результат Романчука

Він став третім на дистанції 1 500 метрів вільним стилем із часом 14:22.18. Золото дісталося ірландцю Данієлю Віффену, а срібло – французу Давіду Обрі.

Для 27-річного Романчука це друга нагорода на рівні чемпіонатів Європи на короткій воді. У 2017 році він виборов на цій же дистанції медаль золотого ґатунку.

У суботу, 9 грудня, на Євро відбудеться кваліфікація на дистанції 800 м вільним стилем, у якій візьме участь Романчук. Фінал заплановано на заключний день змагань, 10 грудня.

Для України на поточному Євро це був третій фінал і перша медаль. Раніше наша команда посіла сьоме місце в естафеті 4х50 метрів у комплексному плаванні, а Владислав Бухов фінішував восьмим на 50-метрівці вільним стилем.