Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Мінкульт подав заяву в поліцію через перешкоджання з боку УПЦ МП роботи комісії в Лаврі

Сьогодні, 30 березня, комісія з приймання-передачі державного майна Києво-Печерської лаври не змогла розпочати роботу через фізичні перешкоди з боку представників УПЦ МП.

Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

– Представники монастиря від Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, які входять до складу комісії, не змогли пояснити, у кого перебувають ключі від будівлі, перевірка якої була запланована. До того ж, численні невідомі особи перешкоджали потрапляння членів комісії всередину будівлі, – проінформував Ткаченко.

По факту перешкоджання роботи комісії було подано заяву в поліцію.

Зараз дивляться

– Брутальна поведінка представників УПЦ МП щодо представників комісії глибоко диснує з їхніми закликами до Бога. Завтра комісія продовжить свою роботу в будь якому разі, – додав міністр.

Раніше журналісти з місця події повідомляли, що комісію Мінкульту не пустили до Києво-Печерської Лаври парафіяни УПЦ МП. А священнослужителі цервки замість того аби збирати речі, проводили в лаврі службу.

Представники УПЦ МП мали покинути територію заповідника ще 29 березня, втім митрополит Павло заявив, що його парафія не покине стіни святині, допоки не закінчаться всі судові розгляди.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Фото: кореспондент Фактів ICTV Василь Саф’янюк

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-30 19:08:12