Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Микита Добринін зізнався, чи перебуває зараз у стосунках

Український телеведучий Микита Добринін розповів, чи перебуває зараз у романтичних стосунках.

Чи вільне серце Микити Добриніна

Ведучий зізнався, що постійних повноцінних стосунків зараз у нього немає, однак Микита не може впевнено сказати, що його серце вільне.

– Мені складно сказати, що моє серце вільне, тому що, чесно скажу, я в постійному пошуку. Насправді мені хочеться любові, піклування, уваги… Я не можу сказати, що моє серце зараз абсолютно вільне і я такий: Пропонуйте мені варіанти. Я перебуваю у пошуку, – поділився Добринін.

За словами Микити, головна риса, яка має бути у його майбутньої обраниці – це щирість. Також Добринін зізнався, що хоче ще дітей.

Зараз дивляться

– За цей час стосунків і різного життєвого досвіду я зрозумів, що щирість – це найголовніше. Не буде такого, що не договорюються певні моменти, будемо абсолютно відкритими. І я вважаю, що в кожних стосунках важливі особисті кордони. Що стосується візуальних параметрів, то вони можуть змінюватися. Це все умовності, – сказав ведучий.

Нещодавно Добринін розповів, які у нього стосунки з блогеркою Чарою Хорив. Раніше вони неодноразово підігрівали чутки про роман.

Фото: Микита Добринін

Джерело: Ближче до зірок

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-01-08 10:35:07