Місто і регіон

З 31 травня по 2 червня 2024 року у Львові відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2007 року народження та молодші. На змаганнях зібрались найкращі спортсмени з усіх областей України. Ніжин представляли легкоатлети КДЮСШ.

Про це повідомляє КДЮСШ Ніжин на своїй сторінці Facebook.

Ніжинці мали гарні результати:

• Гомоляко Андрій зайняв ІІІ місце у десятиборстві.
  • У цьому ж виді Челей Микита зайняв 10 місце.
  • У дівчат в семиборстві Горбач Катерина зайняла п’яте місце, а Скрипка Дарья посіла восьме місце.
  • У метанні списа Моїсеєнко Дмитро посів дев‘яте місце.

У підсумку Чернігівська область зайняла п’яте місце, а серед спортивних шкіл Ніжинська КДЮСШ впевнено посіла шосте місце серед 38 представлених команд.

Легкоатлети Ніжинської КДЮСШ мали успіхи на чемпіонаті України: яке місце посіли наші вихованці фото №1

Дякуємо ЗСУ за наше життя, за можливість працюватита виховувати наших дітей.

Як повідомляв MYNIZHYN, 1 червня у Ніжині відбувся чемпіонат міста з пляжного волейболу серед жіночих команд. У змаганнях взяло участь 13 команд. Усі переможці та призери отримали нагороджувальну атрибутику, а також подарунки від спонсорів!