Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Президент відзначив двох жителів Чернігівщини державними нагородами

У День молоді Президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами двох жителів Чернігівщини — ветерана Олексія Анулю та лікаря-кардіолога Михайла Колотила.

Про це повідомив начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус.

Орденом «За заслуги» III ступеня нагородили ветерана Олексія Анулю. У 2022 році він брав участь в обороні Чернігівщини, потрапив у російський полон у Лукашівці та провів там 10 місяців. Після повернення додому став співзасновником благодійного фонду, який допомагає військовополоненим, їхнім родинам і дітям загиблих захисників. Також Олексій є автором автобіографічної книги Jingle Bellz та бере участь у міжнародних заходах, де розповідає про злочини Росії.

Почесне звання «Заслужений лікар України» присвоїли Михайлу Колотилу з Ніжинщини. Лікар-кардіолог і ветеран під час війни рятував поранених та евакуйовував людей. Нині він очолює відділення Бобровицької опорної лікарні.

«Дякую за роботу!» — зазначив В’ячеслав Чаус, вітаючи нагороджених.

Як повідомляв MYNIZHYN, молодшого лейтенанта Дмитра Горнова, який навчався у Ніжині та згодом працював звукорежисером «Суспільне Чернігів», посмертно нагородили орденом «За мужність» III ступеня. Відповідний указ підписав Президент України Володимир Зеленський

Джерело: mynizhyn.com
2026-08-13 17:11:21

Back to top button