Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Концентрація буде на прізвищах: Юсов про план РФ щодо дезінформації в іноземних ЗМІ

РФ планує опублікувати в іноземних ЗМІ дезінформацію про українське військово-політичне керівництво і концентруватимуться на прізвища.

Про це заявив представник ГУР Міноборони України Андрій Юсов.

Він зазначив, що у питанні дезінформаційної кампанії, яку готує ворог, йдеться не лише про ЗМІ, а й про інформаційний простір.

Зараз дивляться

Юсов зазначив, що наразі серед партнерів та союзників України дуже важливий період – триває процес узгодження основних питань щодо продовження підтримки України як у сфері оборони, так і в економічній. І саме зараз РФ готується до посилення дезінформації та ІПСО проти нашої країни.

– Якщо ми говоримо про зовнішню аудиторію, то мета – послабити підтримку України у зовнішньому світі, розколоти проукраїнську коаліцію та надати додаткові умовні аргументи для противників, опонентів України у світі , – зазначив представник військової розвідки.

Він додав, що готується використання цілої низки планів щодо дезінформації, у тому числі з підготовкою матеріалів у ЗМІ, і до них можуть залучити “людей з певним бекграундом”, які працювали на території Росії.

Як зауважив Юсов, головною ціллю є країни вільного миру з демократичними інститутами та широким набором інструментів свободи слова, чим прямо та непрямо користуються російські спецслужби.

– Нічого нового там не буде. Тобто будуть повтори старих російських наративів про неуспішну державу, корумпованих українців, компіляція фактів з різних періодів. Так, однією з характерних ознак буде концентрація на прізвищах людей, які у цей важливий період проводять переговори щодо продовження підтримки України з боку української держави. Тобто вони будуть головним об’єктом атаки, – каже він.

Раніше у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими повідомили, що найближчим часом РФ запустить хвилю дезінформації щодо обміну полоненими.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!
Джерело: РБК-Україна

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-06 20:00:27