Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Коли Захід допоможе Україні у “технологічному прогресі” у війні: відповідь генерала НАТО

Фото: Генштаб ЗСУ

Україна може отримати відповідь, як вийти з глухого кута у війні проти РФ, у лютому 2024 року.

Про це колишній верховний головнокомандувач Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі Джеймс Джонс заявив в інтерв’ю Радіо Свобода.

Журналіст, ставлячи питання Джонсону, нагадав заяву головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного про те, що війна – “в глухому куті”, але Україна робить ставку на технологічний прогрес. За словами Залужного, для того, щоб вийти з цієї ситуації, потрібно щось нове, як “порох, який винайшли китайці і яким ми досі вбиваємо один одного”.

Зараз дивляться

Джонс вважає, що перше уявлення про те, куди ситуація з віднайденням чогось нового приведе, ми отримаємо в лютому 2024 року на Мюнхенській конференції з безпеки.

За його словами, на ній буде домінувати тема українсько-російської війни.

–  Я був там минулого року, там був великий ентузіазм і багато слів, сказаних політичними лідерами на кшталт: “Ми з вами до кінця”. Тому буде цікаво подивитися, яким буде діалог цього року. І тоді ми матимемо уявлення про те, чи існує втома донорів, – зазначив колишній верховний головнокомандувач Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі .

Він також наголосив, що російський диктатор Володимир Путін, безумовно, розраховує на те, що він зможе пережити Захід, тому що Захід завжди хоче швидко закінчити війни.

Раніше президент Чехії Петр Павел заявив, що наступ українських Збройних сил з початку літа 2023 року розвивався не таким чином, як очікували українці та західні держави, оскільки допомога країн Заходу була недостатньою.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!
Джерело: Радіо Свобода
Війна в Україні

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-11-29 07:05:56