Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Керченський міст – що про вразливість мосту говорять в Інституті вивчення війни

Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) прогнозують дедалі більшу вразливість Керченського мосту після останніх ударів Збройних сил України.

Таку заяву американські експерти зробили у своєму новому зведенні.

Вразливість Керченського мосту: що кажуть в ISW

В ISW не виключають, що удари по баржах у Керчі 30 травня могли спонукати російську владу пом’якшити логістичні обмеження щодо транспортування Кримським мостом палива та іншого матеріально-технічного забезпечення.

Зараз дивляться

Хоча оприлюднені 8 червня знімки, на яких фільмовано транспортування палива залізничним мостом через Керченську протоку, вважають в ISW, поки не можуть свідчити про наміри росіян відновити логістичне сполучення мостом у найближчій або середньостроковій перспективі.

– Очевидно, що Росія намагається компенсувати втрачене транспортування поромами, але це зробить міст через Керченську протоку дедалі більш вразливим до ударів з боку України, особливо якщо стан російської протиповітряної оборони в Криму погіршиться, – наголошують американські аналітики.

Яка ситуація в Криму після останніх ударів ЗСУ

Нагадаємо, що росіяни з березня 2024 року не транспортували паливо Керченським мостом, побоюючись займання та подальшої руйнації незаконно збудованої конструкції під час імовірних ударів ЗСУ.

Замість цього окупанти транспортували паливо баржами.

Однак після ударів ЗСУ по поромах у Керчі 30 травня у мережі з’явились світлини як доказ того, що РФ відновила транспортування палива залізничним мостом.

До слова, додає вразливості Керченському мосту й вчорашнє успішне ураження одного зенітного ракетного дивізіону С-400 РФ у районі Джанкоя та двох зенітних ракетних дивізіонів С-300 біля Чорноморського та Євпаторії.

Тим паче, що російське військове командування наказало евакуюватись із Криму разом із сім’ями окупантам, які належать до підрозділів протиповітряної оборони.

Слід зауважити, що цей наказ збігся в часі з переміщенням російських систем протиповітряної оборони з тимчасово окупованого півострова до Бєлгородської області РФ.

Повномасштабна війна в Україні триває вже 839-ту добу.

За ситуацією в містах можна стежити на інтерактивній карті бойових дій в Україні та карті повітряних тривог в Україні.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-06-11 13:39:56