Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Катерина Тишкевич розповіла про нову схему лікування головного болю

Українська акторка Катерина Тишкевич, яка страждає від хронічного головного болю, розповіла про своє лікування.

Як проходить лікування Катерини Тишкевич

У сториз в Instagram акторка зізналась, що звернулась по допомогу до нового невролога. Він сказав, що в Катерини дійсно складна ситуація, однак їхати за кордон для лікування хронічного головного болю немає сенсу.

– Я перепробувала вже майже всі різновиди антидепресантів, що впливають на хронічний головний біль, і була у всіх лікарів. Він ще раз підтвердив, що їхати кудись за кордон сенсу немає, бо протоколи одні й ті самі, – поділилась Катерина.

Новий невролог призначив Тишкевич пити два типи антидепресантів, антикомвульсант та нейролептик. Акторка дуже сподівається, що ці препарати допоможуть їй позбутися головного болю.

Зараз дивляться

– Взагалі у мене зараз така схема – антидепресант одного типу та іншого, плюс антикомвульсант. Ну і поки залишаю нейролептик. З нього я вже декілька разів намагалася зійти, але дуже сильно тривожність підіймається, і це ще погіршує стан. Дай Боже, щоб допомогло. Але це теж не одразу. Він сказав, що перші два тижні симптоми можуть погіршитися, ще більше тривожності, суїцидальних думок і так далі. Але вибору в мене немає, – розповіла Катерина.

Крім цього, акторці порадили пройти транскраніальну магнітну стимуляцію. Раніше Тишкевич відкладала цей метод лікування, адже він дорого коштує та має невелику доказову базу.

Для того, щоб почати курс транскраніальної терапії, Катерині потрібно було оновити енцефалограму, що вона і зробила.

– Зараз даю шанс спрацювати новій схемі пігулок, плюс транскраніальна терапія. Якщо не допоможуть ці два варіанти, то наступний крок – це електросудомна терапія, тобто електрошок. Я читала просто жахливі статті з цього приводу, що можна вийти взагалі овочем, з амнезією і порушенням когнітивних функцій. Чесно, страшно, – додала Тишкевич.

Нещодавно Катерина Тишкевич назвала свій ймовірний діагноз. Одна з версій – хронічний соматоформний больовий розлад. Акторка вже тривалий час звертається до всіх можливих лікарів, але поки що не може повністю позбутися головного болю.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-14 16:46:32