Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Йост Кляйн відреагував на дискваліфікацію з Євробачення 2024: зробив заяву зі сцени

Представник Нідерландів на Євробаченні 2024 Йост Кляйн уперше з’явився на публіці та заговорив про дискваліфікацію з конкурсу. Артист так і не виступив від імені своєї країни у фіналі шоу.

Йост Кляйн відреагував на дискваліфікацію з Євробачення 2024

Так, за даними нідерландського видання AD, артист з’явився на фестивалі Freshtival в Енсхеді. На сцені він з’явився під бурхливі оплески – багато хто напевно чекав почути його думки щодо дискваліфікації з шоу через порушення правил. Однак Кляйн вирішив просто піти від цієї теми – він з’явився під свою пісню Europapa, і назвав себе міжнародним артистом.

– Тепер я міжнародний артист. Знаю, що ви чекаєте від мене якогось коментаря про дискваліфікацію, але я просто скажу, що люблю вас, – заявив Йост.

Зараз дивляться

Після концерту артист опублікував в Instagram Stories, в якому він написав, що любов завжди перемагає.

Фото: Йост Кляйн/Instagram

Нагадаємо, що нещодавно організатори Євробачення 2024 розповіли про причини дискваліфікації Нідерландів. У EBU зазначили, що поведінка Йоста була явним порушенням правил конкурсу, спрямованих на безпеку всього персоналу та проведення заходу. Свідки інциденту заявили, що між Кляйном і співробітницею була сварка, після якої було пошкоджено майно. Справою зайнялися правоохоронні органи.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-05-20 14:34:41