Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Йдуть по своїх же засідках: армія РФ наступає через власні мінні поля

На південному фронті російські військові йдуть у наступ мінними полями, які вони ж самі облаштували у так званій “сірій зоні”.

Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив речник армії Південь Сергій Братчук.

– Присутній такий елемент, як наступ російської армії через власні мінні поля, – зауважив він.

Крім того, Братчук зазначив, що таке відбувається, зокрема, у 810-й окремій бригаді морської піхоти Чорноморського флоту РФ та у підрозділі Шторм-Z на Херсонському напрямку.

Зараз дивляться

Як повідомляє речник, противник прагне зменшити “сіру зону” та звузити завойовані українською армією плацдарми на лівобережжі.

Для цього, за словами Братчука, на Херсонський напрямок перекидають бійців російських повітряно-десантних військ – зокрема, 104-ї десантно-штурмової дивізії. Її перемістили із Запорізького напрямку. Деякі з’єднання і частини цієї дивізії наразі переміщуються лівим берегом Дніпра на тимчасово окуповані території Херсонської області.

– Деякі з них з’являються на перешийку з Кримом. Що відбувається, чому так відбувається? Я думаю, найближчим часом ми отримаємо відповіді на ці запитання. Але те, що у ворога там “тривожненько”, – це однозначно, – говорить речник армії Південь.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-04 00:49:43