Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Графік відключення світла у Запоріжжі 20 травня: де не буде світла

У Запоріжжі 20 травня запроваджено відключення світла у зв’язку з гострим дефіцитом електроенергії. Читайте у матеріалі Фактів ICTV актуальний графік відключення світла у Запоріжжі.

Запоріжжя: графік відключення світла на 20 травня

Минулого тижня через дефіцит електроенергії, спричинений атаками РФ на енергооб’єкти України, було запроваджено графік відключення світла у Запоріжжі та Запорізькій області.

ПАТ Запоріжжяобленерго опублікувало актуальний графік відключення світла для Запоріжжя згідно якому знеструмлень на 20 травня не передбачено. Доведені НЕК Укренерго для Запорізької області ліміти потужності наразі дозволяють уникнути впровадження у регіоні відключень для побутових споживачів (населення), але за умови ощадливого та відповідального енергоспоживання.

Зараз дивляться

Тобто за умови ощадливого споживання електричної енергії графіки відключень для побутових споживачів не будуть застосовуватись.

Якщо рівень споживання електроенергії зростатиме, то 20 травня знову будуть діяти погодинні відключення світла. Графік відключення світла для Запоріжжя та Запорізької області може змінюватись залежно від ситуації.

Аби не сталося тривалих відключень ПАТ Запоріжжяобленерго закликає обмежити користування потужними електроприладами у години ранкового та вечірнього пікового навантаження.  Та, за можливості, відкласти  роботу на інший більш сприятливий час.

Детальніше про стабілізаційні відключення електроенергії для кожної черги можна дізнатися на сайті ПАТ Запоріжжяобленерго за посиланням.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-05-20 14:45:37