Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Експерти попереджають про небезпеку Tesla Cybertruck

Кутовий дизайн Cybertruck від Tesla викликає занепокоєння експертів з безпеки. На їхню думку, жорсткий екзоскелет електричного пікапа з нержавіючої сталі може травмувати пішоходів і велосипедистів, а також пошкодити інші транспортні засоби на дорогах.

Чому експерти вважають Tesla Cybertruck небезпечним

Експерти з безпеки переглянули відео краш-тестів, що їх провела компанієя Tesla, для демонстрації можливостей своєї першої за чотири роки розробки.

– Велика проблема полягає в тому, що якщо вони дійсно зроблять обшивку автомобіля дуже жорсткою, використовуючи товсту нержавіючу сталь, люди, вдарившись об неї головою, зазнають більшої шкоди, – зазначив експрезидент Страхового інституту безпеки дорожнього руху Адріан Лунд.

В Tesla раніше заявляли, що завдяки своїй конструкції Cybertruck зможе поглинати удар під час аварії. Засновник компанії Ілон Маск на своїй сторінці в Twitter запевнив, що цей пікап буде безпечнішим для пасажирів і пішоходів порівняно з іншими машинами такого типу.

Зараз дивляться

Дизайн Tesla Cybertruck

Автомобіль має дуже виразний корпус та нагадує своїм виглядом легендарну модель DeLorean, що добре відома усім поціновувачам культової трилогії Назад у майбутнє. За словами Маска, через матеріал Cybertruck навіть не витримав штампувальний верстат панелей, що свідчить про міцність автомобіля.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-08 16:18:27