Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Експерти назвали дрібні зміни в житті, які дозволять почуватися щасливішим

Повний перелік, у ньому понад 100 пунктів, нових звичок і починань, які зробили американських чоловіків і жінок трохи щасливішими, опублікувало видання The Guardian. Ми ж вибрали ті, що, можливо, візьмуть собі на озброєння українці, яким нині конче необхідно почуватися упевненіше, спокійніше, і хоч трохи щасливіше.

Будильник, сльози і миття посуду

Не встановлює ранковий будильник. Це дозволить уникнути жахливого ранкового стресу від дзвінка будильника. Ваш організм сам прокинеться у той час, коли вам необхідно встати. Це твердження перевірив на собі знаний експерт зі сну.

Залишайте телефон на ніч в іншій кімнаті. Це допоможе уникнути перегляду новин або соціальних мереж пізно ввечері. Краще і спокійніше спатимете, відчуватимете менший стрес, стверджує фітнес-тренер.

Зараз дивляться

Посміхайтеся, коли прокидаєтеся вранці. Це змушує мозок думати: ох, сьогодні я почуваюся дуже добре! Це  дійсно працює, стверджує телеведуча.

Слухайте музику під час занять у спортзалі. Почуватиметеся більш енергійним. І живим.

Щоранку приймайте двохвилинний холодний душ. Часто ми прокидаємося з пригніченим станом і без сил, але дві хвилини під холодною водою дають змогу зустріти цей день з позитивним настроєм.

Щоденні прогулянки на свіжому повітрі. Це надзвичайно корисно як для психічного, так і для фізичного здоров’я, це також впливає на все життя.

Зробіть обід основним прийомом їжі протягом дня.

Дотримуйтесь дієти, яка сприятиме здоров’ю кишківника. Корисна їжа – ваш найбільший союзник у зміцненні здоров’я. Уявляйте, як трильйони корисних кишкових мікробів допомагають знищувати всі хвороботворні мікроорганізми.

Спробуйте слухати аудіокниги. Оглядач Guardian написав, що через хворобу уперше цієї осені спробував прослуховування аудіокниг і побачив, що це має величезний позитивний вплив на настрій і самопочуття.

Плачте. Це не дасть можливості вашому організму зламатися від надмірної туги. Сльози, як не дивно, роблять нас сильнішими і дозволяють легше пережити найважчий стрес.

Щоденно робіть 10-хвилинне прибирання дому зі своїм партнером чи дітьми. Лише 10 хв, а це дозволить підтримувати чистоту в домі і не завантажуватиме прибиранням вихідні дні, які можна присвятити зовсім іншому.

Спробуйте чистити зуби, стоячи на одній нозі. Змінюйте ногу щовечора. Ця маленька дивна звичка зміцнила коліна, стегна та покращила тримання рівноваги мешканцю штату Мічиган.

Їжте грецький йогурт зі свіжими фруктами на сніданок. Це покращує настрій. Креативний директор з Нью-Джерсі, бідкається, чому не зробив цього ще 20 років тому.

Починайте кожен день із подяки. Спробуйте згадати три приємні речі, за які варто подякувати Богу: будь то проста посмішка сина чи велика нагорода на роботі. Сам процес згадування розпалює цікавість, посилює самооцінку та підвищує продуктивність.

Візьміть з притулку цуценя. Щоденні прогулянки із собакою відкриють для вас інший світ, нових друзів і нові почуття. Собака взагалі змінює життя.

Дотримуйтесь періодичного голодування. Їжте лише з 11 ранку до семи вечора щодня. Крім того, що почуваєш себе краще і ліпше спиш, ти ще й починаєш відчувати неймовірний смак їжі.

Включайте в свій щоденний розклад “перекуси для рухливості” – приміром, глибокі присідання, поки кипить чайник. Це, звісно, не замінить повного тренування, але підживить енергією тіло.

Ловіть прямі сонячні промені вранці. Навіть п’ять хвилин здатні змінити циркадні ритми та загальний настрій.

Мийте посуд під музику. Це стає приємною, менш обтяжливою справою.

Надсилайте собі голосові нотатки, коли щось потрібно записати, щоб викинути це з пам’яті. Нотатник більш ефективний спосіб вести щоденник.

Не читайте соціальних мереж на вихідних. Натомість почніть читати книжки.

Робіть п’ятихвилинну перерву в роботі кожні 90 хвилин. Ці короткі перерви дають можливість уникнути перевантаження на роботі.

Перейдіть від солодкого сніданку до солоного. Це підтримає стабільний рівень глюкози.

Встановіть як фоновий малюнок власного телефону фотографію, яку я зробили самостійно в подорожі, чи в приємний момент спілкування з рідними і близькими. І щоразу думайте: Це моє життя, яке дозволяє мені відчувати себе сильним і повним можливостей.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-01-02 12:06:55