Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Джозефіна Джексон сказала, скільки заробляє і розкрила ставлення батьків до професії

Українська порноакторка Юлія Сенюк, відома під псевдонімом Джозефіна Джексон, розповіла, як батьки відреагували на її вибір професії, а також – як вона сама до неї ставиться. Крім того, зірка фільмів для дорослих зізналася, скільки заробляє.

Що батьки Джозефіни Джексон думають з приводу її кар’єри

За словами Джозефіни, вона не обговорює з батьками свою професію. Каже, вони прийняли її вибір і не стали сваритися на цьому тлі, щоб не втратити спілкування з єдиною донькою.

– По-перше, я почала зніматися в дорослому віці. По-друге, я в сім’ї єдина дитина. Тому, я не думаю, що це гарна ідея, втрачати єдину дитину заради якихось своїх уподобань, – зазначила Джексон.

Скільки заробляє Джозефіна Джексон і ставлення до професії

З приводу заробітку порноакторка не стала надто поширюватися, лише сказавши, що на місяць він становить приблизно $20 тис. Крім того, Джозефіна не отримує задоволення від того, чим займається, оскільки це суто робота.

Зараз дивляться

– Це не приносить прям багато задоволення. Сам процес мені не подобається, у мене немає інстинктивних бажань як у тварин, коли тобі байдуже, де, як і з ким. Мені потрібна близькість, приватність. Для мене це тільки робота на камеру, – зазначила Джексон.

До слова, Джозефіна є однією зі 100 найвідоміших порноакторок у світі. З початком повномасштабної війни вона активно допомагає своїй країні, зокрема – пораненим військовим і центру ендопротезування. Також про події в Україні Джексон розповідає своїм колегам, щоб ті знали, що відбувається насправді.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-21 11:01:28