Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Джіджі Хадід підтримала палестинців у війні в Ізраїлі

Супермодель Джіджі Хадід палестинського походження підтримала палестинців і друзів-євреїв, засудивши тероризм. Своїми думками знаменитість поділилася в Instagram.

Так, у своїй публікації вона засудила тероризування невинних людей.

– Мої думки з усіма, кого торкнулася ця невиправдана трагедія і кожен день, коли цей конфлікт забирає життя невинних людей, серед яких занадто багато дітей. Я глибоко співпереживаю і переживаю за боротьбу палестинців та їхнє життя в умовах окупації, це відповідальність, яку я несу щодня, – почала свою думку Джіджі.

Утім, модель також звернулася до своїх єврейських друзів – вона заявила, що хоче миру для палестинців, але не на шкоду іншій стороні бойового зіткнення.

Зараз дивляться

Наприкінці своєї думки Хадід висловила співчуття близьким – палестинцям та євреям.

Відомо, що 27-річна модель та її сестра Белла Хадід активно підтримують палестинців та беруть участь у маршах і демонстраціях. Ще 2021 року вона оскандалилася заявами в Instagram про те, що Ізраїль – це не країна.

Утім, багато зірок стали на бік Ізраїлю – Галь Гадот висловила підтримку своїй рідній країні. Відомо, що її можуть призвати на військову службу на тлі повномасштабної війни.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-10-11 13:44:30