Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

До будинку Аліни Шаманської в США увірвалися бандити

До будинку блогерки Аліни Шаманської в США, де вона живе разом з сином Артуром, увірвалися бандити.

Що сталося з Аліною Шаманською

Блогерка поділилась, що вийшла вночі на вулицю за водою, аж раптом побачила вертольоти у небі та наряди поліції біля будинку. Cусіди сказали Шаманській швидко зайти назад та зачинити всі двері, оскільки в дім увірвалися бандити.

– Зараз майже перша ночі, на вулиці над нами літають вертольоти. Коли я вийшла, побачила наряди поліції і сусідів, що пробігали повз, які сказали швидко заходити назад, над нами бандити. Я швидко забігла і зрозуміла, що щось відбувається. Бандити просто над нами. Копи приходили до нашої квартири, просвічували вікно і пішли далі. Вони не знають, що злочинці над нами, – розповіла Аліна.

Шаманська одразу зателефонувала другу, який порадив їй вимкнути світло, зачинити двері та заховатися у гардеробній на випадок, якщо буде стрілянина. Тим часом приятель блогерки зв’язався з поліцією, аби передати їм інформацію про місцеперебування злочинців.

Зараз дивляться

Аліна пояснила, що вони з сином живуть на першому поверсі двоповерхового будинку. Злочинці вдерлися у квартиру на другому поверсі, звідки нещодавно виїхали люди.

Фото: Аліна Шаманська/Instagram

Зрештою одного бандита затримали. Іншому вдалося сховатися в чужій квартирі, але поліцейські повністю оточили його.

– Друг додзвонився у поліцію. Одного вже затримано копами. Інший ще в засідці, але вже не в нас над головою, а в сусідньому комплексі засів в чиїйсь квартирі… Він повністю охоплений поліцією. Тому можна виходити до квартири, але не далі… Копи зараз просять його здатися і вийти добровільно, але він не виходить, – розповіла блогерка.

Згодом Шаманська почула два постріли. Вона припускає, що перший поліцейські зробили як попередження, а другий – аби зламати замок у будинку і затримати бандита.

Аліна не на жарт перелякалася, а її син Артур сказав, що це був найстрашніший день в його житті. Зараз блогерка замислюється над тим, аби придбати зброю для захисту.

Фото: Аліна Шаманська

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-14 11:04:58