Будівельні матеріали м.Ніжин

Дмитро Котовський виграв друге золото у сезоні на етапах Кубка світу з лижної акробатики

Український фристайліст Дмитро Котовський здобув перемогу на етапі Кубка світу з лижної акробатики у швейцарському Енгадіні.

21-річний спортсмен з Рівного у першій спробі набрав 120,36 бала, що дозволило йому з другого місця вийти у великий фінал. Там він виконав надскладний стрибок Ураган (фул-тріпл фул – фул), за який отримав 137,76 бала.

Окрім Котовського ще два учасники стрибали у суперфіналі потрійне сальто з трьома гвинтами, але нижче за коефіцієнтом складності. Швейцарець Ное Рьота отримав за стрибок 133,11 бали, а представник США Крістофер Лілліс – 128,00 бали.

Зараз дивляться

Це друге поспіль золото у цьому сезоні на етапах Кубка світу для Дмитра Котовського. На четвертому етапі Кубка світу в американському Дір Веллі у США українець також виконав Ураган та здобув перемогу. А на етапі у канадському Ле Реле виграв бронзу та срібло.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Завдяки чотирьом нагородам та одному потраплянню до першої двадцятки у п’яти стартах Кубка світу цього сезону Котовський має 351 заліковий бал. Це дозволило йому очолити особистий залік турніру, випередивши дворазового чемпіона світу, швейцарця Ное Рота.

2023-03-05 21:15:16

❗️    ЗБІР НА ПРИЧІП     ❗️
🙏зібрано 69100 грн.🙏
10 грн. теж донат!!!
Продовжуємо збір !!!
🙏🙏🙏Відкриваємо збір на причіп , фаркоп та набір інструментів для хлопців з 15 батальону 58 окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговськогоз , які боронили наш Ніжин , а зараз в гарячій точці…🔥
В скрутну хвилину вони були поряд з нами , і самі скромні по запитам , ніколи лишнього не просять !
Тож просимо допомоги закрити збір ! Ціль 85000 грн.