Для ЗСУ законтрактовано понад один млн літніх польових костюмів

Міністерство оборони України продовжує вдосконалювати вимоги до якості речового забезпечення, щоб підвищити комфорт та захист військовослужбовців ЗСУ. У відомстві розроблено та затверджено обсяги перевірки для двох типів літніх польових костюмів (тип 1 та тип 2) для захисників.
Про це інформує Міноборони.
«Загалом закупівельна агенція Міноборони „Державний оператор тилу“ законтрактувала на 2025 рік понад один млн комплектів літніх костюмів. Міністерство ставить перед собою завдання не лише забезпечити військовослужбовців необхідним обмундируванням та екіпіруванням, а й гарантувати його якість та відповідність сучасним вимогам», — зазначив директор Департаменту політики закупівель Міноборони України Гліб Канєвський.
Визначення обсягів перевірки є важливим етапом контролю якості та відповідності костюмів затвердженим технічним специфікаціям.
Перевірка охоплює широкий перелік показників, серед яких:
- Якість тканини: склад сировини, щільність, ткацьке переплетення, стійкість до зношування, розривні характеристики, повітропроникність та водовідштовхувальні властивості.
- Стійкість до зовнішніх впливів: перевірка на стійкість кольору під час прання, до поту, тертя, впливу сонячного світла та мийних засобів.
- Експлуатаційні характеристики: оцінка міцності швів, фурнітури (блискавок, текстильних застібок), їх стійкості до багаторазового використання та прання.
- Протипожежні властивості: перевірка показників розповсюдження полум’я для окремих типів тканин.
- Лінійні розміри та маркування: контроль відповідності розмірної сітки та правильності маркування виробів.
Особливу увагу приділено контролю комплектуючих елементів, таких як текстильні застібки та блискавки, їх міцність, зусилля розстібання/застібання, стійкість до розшарування та втрати функціональних властивостей після багаторазового використання та прання.
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram
«Затвердження цих обсягів перевірки дозволяє забезпечити належну якість та довговічність літніх польових костюмів, які надходять на забезпечення особового складу ЗСУ», — йдеться в повідомленні.
Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform
2025-03-06 10:16:00