дивитись відео та огляд матчу відбору на Євро-2024

Збірна Італії обіграла команду Північної Македонії у межах дев’ятого туру відбору на чемпіонат Європи-2024. Гра відбулася у Римі на Стадіо Олімпіко та завершилася з рахунком 5:2 на користь господарів поля.

На 17-й хвилині нулі на табло розпечатав захисник італійців Маттеро Дарміан. На 41-й хвилині перевагу скуадри адзури подвоїв Федеріко К’єза, який на третій доданій хвилині до першого тайму довів рахунок до розгромного.

Після перерви хавбек македонців Яні Атанасов відіграв один м’яч, а на 74-й зумів оформити дубль.

Втім гол Джакомо Распадорі на 81-й знову забезпечив комфортну перевагу для підопічних Лучано Спаллетті. Вже у компенсований арбітром час до другої половини зустрічі Стефан Ель-Шаараві встановив фінальний результат матчу – 5:2 на користь Італії.

Після результату цього матчу збірна Італії обійшла збірну України у таблиці квінтету С, посівши друге місце. Після семи проведених матчів обидві команди мають у своєму активі 13 очок, але італійці випереджають синьо-жовтих за рахунок перемоги в очному матчі у вересні.

Щоб гарантувати собі пряму путівку на Євро-2024 збірну України влаштує лише перемога у заключному матчі відбору проти команди Італії. Гра відбудеться у понеділок, 20 листопада, у Леверкузені на стадіоні БайАрена.