Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

День батька: Марія Стопник поділилася спогадами з дитинства

День батька 2024 Україна святкує 16 червня. Це зворушливе свято – хороший привід пригадати приємні події чи кумедні історії з батьком. Що і зробила акторка серіалів Нового каналу Голова та Будиночок на щастя Марія Стопник.

Марія Стопник поділилася спогадами про батька

– У мене дуже багато спогадів із дитинства про поїздки з татом у санаторії, у ліс по гриби, на риболовлю. Особлива історія – про коника-гойдалку. Знаєте таку? Мені було років 4-5, я дуже хотіла ту іграшку і постійно просила в батьків. Якось ми домовилися: щоб отримати цю іграшку, мені потрібно гарно заспівати пісню Сіла птаха.

У нас часто були такі інтертейнменти, що ми ніби гурт – тато грає на гітарі, а я співаю. І от я старанно вивчила цю пісню, заспівала й отримала того коника-гойдалку.

А ще чітко пам’ятаю, як тато балував мене смаколиками. По дорозі в садочок він завжди мені купував шоколадний батончик Milky Way. Тільки цей і тільки тато. Така приємна традиція (усміхається), – розповідає Марія Стопник.

Зараз дивляться

Фото з особистого архіву Марії Стопник

Марія розповідає, що тато навчив її дуже багатьом корисним речам і прищепив важливі якості. З ним завжди можна порадитися чи поговорити по душах. Але є супервміння, яке акторка хоче перейняти від батька.

– Знаєте, це дрібниця, і навіть трохи смішно. Але я дуже хочу навчитися готувати смажену картоплю, як у тата. Мама це знає, і це в жодному разі не образливо, але так смачно, як тато смажить картоплю, ніхто у світі не смажить. Я кілька разів пробувала, та саме так – не виходить. Мрію навчитися! – ділиться акторка.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-06-16 11:17:16