Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

дані про чоловіків призовного віку вже оцифровані

Дані про чоловіків призовного віку, які можуть бути мобілізовані, вже оцифровані.

Про це під час виступу на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад за участі президента України заявив заступник міністра оборони Іван Гаврилюк.

Він зазначив, що Міноборони перезапустило електронну систему Оберіг, яка забезпечує цифрове ведення даних на всіх етапах мобілізаційної кампанії для кожного окремого суб’єкта. Було зроблено 23 млн запитів на оновлення даних громадян.

Зараз дивляться

– Більшість регіонів успішно налагодили процес введення даних щодо статусу проходження комісій ВЛК. Проте, щоб забезпечити ще більшу ефективність і прозорість, ми плануємо збільшити потужності команд, що працюють у ТЦК та СП, і перевести у цифровий формат весь процес мобілізаційної кампанії для кожного громадянина. Наша мета – забезпечити прозорість та оперативність кожного кроку цього важливого процесу, надати можливість кожному громадянину реалізувати свій обов’язок захисту Батьківщини, –  наголосив Гаврилюк.

Законопроєкт по мобілізації в Україні

Верховною Радою у другому читанні ухвалила законопроєкт №10449 про мобілізацію. У документі прописані певні зміни, зокрема, щодо повісток, обліку, положень щодо засуджених та санкцій щодо ухилянтів. Головне з закону про мобілізацію, читайте за посиланням.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-13 19:43:01