Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Чи можна працювати на Андрія Первозванного: заборони та традиції

День Андрія Первозванного за новим церковним календарем відзначають 30 листопада. Цього дня вшановують святого, який присвятив своє життя поширенню віри в Бога, а ще – передбачив виникнення Києва на берегах річки Дніпро.

Утім, для великих церковних свят існують традиції та заборони, яких варто дотримуватись. Заступництво Первозванного допоможе зберегти щастя в сім’ї та уберегти від проблем. Особливо це стосується любителів рибальства та полювання.

Чи можна працювати на Андрія 2023

Чи можна працювати на Андрія Первозванного – питання, яке цікавить багатьох.

Зараз дивляться

Як і в інше церковне свято, 30 листопада заборонено виконувати домашню роботу – прибирати, прати та шити. Якщо є можливість, краще перенести ці завдання на наступний день.

Також під забороною 0 роботи із землею. Якщо ваша діяльність стосується аграрної діяльності, то можна взяти вихідний. Щоправда, за умов війни варто розставляти пріоритети правильно.

Заборона також стосується шиття. Якщо є нетермінові завдання – їх можна перенести на другий день.

Що стосується інших обмежень, то не можна влаштовувати галасливі гуляння з алкоголем, відправляти близьких у далеку дорогу і поганословити.

Щоправда, воєнний час вносить свої корективи в наше життя, і деякі правила можна знехтувати, якщо це змушує ситуація.

Листопад закінчується – саме час подумати про зиму. Грудень 2023 року принесе українцям величезну кількість свят – як церковних, так і державних. Щоправда, додаткових вихідних не очікується на тлі воєнного стану в країні. Ознайомитися з повним календарем свят у грудні 2023 року можна на Фактах ICTV.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-11-30 07:23:45