Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Боєприпаси, ракети та ППО: Європарламент ухвалив нову резолюцію

Євросоюз повинен підтримати Україну всім необхідним, щоб Київ міг виграти війну проти Росії. 

Про це йдеться в резолюції євродепутатів, прийнятій у четвер, 29 лютого.

Резолюцію підтримав 451 європейський депутат, 46 були проти, 49 утрималися. 

Зараз дивляться

Постачання Україні боєприпасів, ракет та систем ППО

Особливо важливими для України євродепутати вважають складні системи протиповітряної оборони, ракети великої дальності, такі як TAURUS, Storm Shadow/SCALP, різні види артилерії та боєприпасів (зокрема 155 мм), а також безпілотники та зброю для протидії їм.

– Усі союзники ЄС і НАТО повинні підтримувати Україну у військовому плані не менше ніж 0,25% свого ВВП на рік, кажуть євродепутати, які також закликають країни ЄС негайно розпочати діалог з оборонними компаніями, щоб забезпечити збільшення виробництва та постачання боєприпасів, снарядів та ракет в Україну, які мають бути пріоритетними перед замовленнями з інших третіх країн, – йдеться у повідомленні на сайті Європарламенту.

Крім того, депутати закликають Палату представників США без будь-яких подальших зволікань ухвалити пакет військової допомоги Україні, який давно відкладається.

Конфіскація російських активів

У резолюції підкреслюється терміновість створення надійного правового режиму, який би дозволив конфіскувати російські державні активи, заморожені ЄС, і використовувати їх для відновлення України та компенсації жертвам війни.

 – Росія має бути зобов’язана виплатити накладені на неї репарації, щоб забезпечити суттєвий внесок у відбудову України, – зазначається у повідомленні. 

Євродепутати також закликають ЄС розширити свою політику санкцій проти Москви та її союзника Білорусі.

Це включає заборону імпорту російського урану та металургійної продукції до ЄС, припинення ядерної співпраці з Росією та запровадження повного ембарго на імпорт ЄС російської сільськогосподарської та рибної продукції, а також викопного палива та зрідженого природного газу, що транспортується морем по трубопроводах.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-02-29 16:05:47