Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Блокада українського кордону: Польща готова прийняти всі вимоги від фермерів

Польща планує прийняти всі три вимоги від фермерів-землеробів і реалізувати їх.

Про це заявив заступник міністра сільського господарства Міхал Колодзейчак, пише RMF24.

– Міністерство приймає всі три вимоги фермерів і розпочинає їхню реалізацію, – сказав він.

З цього випливає, що Колодзейчак послався на вимоги організації Podkarpacka Oszukana Wieś яка має вирішити, чи відновлюватиме протест на пункті перепуску Медика.

Зараз дивляться

Зокрема Podkarpacka Oszukana Wieś хотіла запровадити субсидії на кукурудзу та збільшити кредитування фермерів до 2,5 млрд злотих.

– Йдеться про збереження сільськогосподарського податку на рівні 2023 року. Він підвищився – залежить від ціни на жито. Тут підготовлені зміни до закону, які має прийняти Сейм. Ті органи місцевого самоврядування, які погодяться застосовувати податкові пільги, отримають державну компенсацію – додав Колодзейчак.

Блокування кордону

Раніше ми повідомляли, що протести польських фермерів на КПП Медика – Шегині можуть відновитися вже у четвер, 4 січня, якщо уряд Польщі не надасть письмових гарантій стосовно виконання їхніх вимог.

Нагадаємо, що серед основних вимог фермерів, які 22 листопада приєдналися до протестів перевізників: субсидії на кукурудзу, додаткові гроші на кредити ліквідності та збереження сільськогосподарського податку на рівні минулого року.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-01-03 16:47:07