Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Білий дім посилить роботу з Конгресом для надання допомоги Україні, але за однієї умови – сенатор

Білий дім за однієї умови активізує взаємодію з законодавцями США, які намагаються укласти двопартійну угоду про військову допомогу Україні та Ізраїлю.

Про це сенатор-демократ Кріс Мерфі заявив у програмі Зустріч із пресою на NBC News.

Мерфі є провідним перемовником від фракції Демократичної партії в Сенаті США. Він розповів, що “Білий дім збирається цього тижня ще більше посилити роботу” з Конгресом для виділення допомоги Україні та Ізраїлю.

Зараз дивляться

Проте республіканці наполягають, що фінансування допомоги Україні має бути зумовлене суттєвим посиленням режиму безпеки на кордонах США.

За інформацією Reuters, сенатори від обох партій досягли “деякого прогресу” менш ніж за тиждень до того, як Конгрес США піде на різдвяні канікули.

Мерфі зауважив, що вимоги республіканців пов’язати військову допомогу з безпековими заходами – це “гра з безпекою світу”.

Нагадаємо, що 6 грудня президент США Джо Байден звернувся до американського Конгресу, щоб ухвалити додаткове фінансування військової допомоги для України на понад $60 млрд.

Проте республіканці в Сенаті Конгресу США заблокували законопроєкт про надання допомоги Україні та Ізраїлю через відсутність у ньому положень про охорону кордону США.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!

Зокрема координатор Ради національної безпеки при Білому домі Джон Кірбі заявив, що США не можуть гарантувати майбутніх постачань Україні, оскільки допомоги залишилося на тижні.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-10 20:48:20