Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Безуглу можуть зняти з посади заступника голови комітету з нацбезпеки: зареєстровано постанову

5 січня народні депутати проголосували за зняття з посади заступника голови Комітету з питань безпеки, оборони та розвідки Мар’яни Безуглої. А 6 січня на сайті Верховної Ради з’явився відповідний проєкт постанови.

Про те, що члени комітету підтримали відкликання Безуглої з посади, написав у Facebook нардеп Вадим Івченко.

Як зазначив народний обранець Ярослав Железняк, рішення було ухвалено майже одноголосно членами відповідного Комітету, лише один нардеп утримався.

Зараз дивляться

Зокрема, Мар’яна Безугла і надалі залишатиметься членом Комітету, а її зняття з посади має підтвердити голосування Парламенту.

– Рішення пройшло майже одноголосно (один утримався). Але: 1) це тільки з посади заступниці, тобто виходить, залишається членом Комітету; 2) таке рішення потребує 226+ голосів у Парламенті, – написав Железняк.

Жодних деталей щодо можливих причин такого перебігу подій поки не надходило.

Мар’яна Безугла відреагувала на дописи колег щодо зняття її з посади та зазначила, що це лише рекомендація від Комітету, а рішення, згідно із Законом, може бути ухвалене лише в залі.

Реєстрація постанови у ВР

6 січня на сайті Верховної Ради з’явився проєкт постанови №10391 про відкликання Мар’яни Безуглої з посади заступника голови комітету.

Документ зареєструвала група народних депутатів, зокрема його голова Олександр Завітневич.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!

Наступним кроком стане розгляд постанови на засіданні Верховної Ради України.

Нагадаємо, що раніше Безугла відкрито критикувала військове командування України, зокрема казала, що воно “має піти”, оскільки воно не надало “жодного плану задуму на 2024 рік”. Тоді її слова розкритикували як її колеги у Верховній Раді, військові експерти, так і волонтери та оглядачі.

Фото: Мар’яна Безугла/Facebook

Війна в Україні, Верховна Рада

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-01-06 13:55:06