Будівельні матеріали м.Ніжин

Барселона забила п’ять сухих голів Янг Бойз у Лізі чемпіонів

Каталонська Барселона здобула розгромну перемогу у матчі проти швейцарського Янг Бойз у межах другого туру Ліги чемпіонів УЄФА сезону-2024/25.

Гра Барселона – Янг Бойз відбулася на Естадіо Олімпіко у Барселоні та завершилася з рахунком 5:0 на користь каталонців.

Барселона – Янг Бойз: як минув матч

Рахунок у матчі на восьмій хвилині відкрив польський форвард господарів Роберт Левандовскі.

На 34-й хвилині блаугранас подвоїли свою перевагу після точного удару Рафіньї, а ще через три хвилини Іньїго Мартінес довів рахунок до розгромного.

На початку другого тайму Левандовскі оформив дубль, головою переправивши кулястого у ворота швейцарського клубу. Фінальну крапку у матчі поставив захисник гостей Мохамед Алі Камара, який забив у власні ворота.

Барселона — Янг Бойз – 5:0

Голи: Левандовскі, 8, 51, Рафінья, 34, Мартінес, 37, Камара, 81, авт. г.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Після двох турів Барселона має у своєму активі три очки, у Янг Бойз – нуль. Наступну гру у Лізі чемпіонів каталонці проведуть вдома проти Баварії 23 жовтня, а Янг Бойз у цей же день зустрінеться з міланським Інтером.