Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Apple хоче збирати iPhone за допомогою роботів

Компанія Apple хоче замінити половину складальників iPhone роботами. Новинка зможе зменшити вартість виробництва електроніки та підвищити якість.

Apple хоче збирати iPhone за допомогою роботів

Відомо, що на тлі Covid-обмежень, старший віцепрезидент Apple з операцій Сабіх Хан вирішив замінити 50% співробітників заводу Foxconn роботами. План хочуть впровадити найближчими роками, і для цього компанія розпочинає реалізацію дорогих проєктів.

Це потрібно для автоматизації складання смартфонів, хоч і раніше корпорація від такої ідеї відмовлялася. І хоча роботизація вже має значні досягнення, але поки що є над чим працювати.

Зараз дивляться

Наприклад, в Apple відмовилися збирати деякі компоненти iPhone 16 через високий відсоток браку.

– Наразі Apple використовує машини для встановлення кнопок, приймача, динаміка та основної материнської плати iPhone у його корпус. Але автомати не змогли належним чином закріпити деякі компоненти, – заявив інсайдер.

До речі, дизайн iPhone 16 злили в мережу ще до презентації. Саме захисний чохол розкрив нове розташування камер і додаткової кнопки, яку можна буде налаштовувати. Йдеться про Action Button, яка працюватиме і в парі з гарнітурою доповненої реальності Apple Vision Pro.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-06-25 13:15:35