Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Apple оновить AirTag у 2025 році: подробиці

Apple хоче оновити свої трекери AirTag у 2025 році. Вони потрібні для відстеження місця розташування різних пристроїв. Це буде вже друга модель пристрою.

Apple оновить пристрій для відстеження AirTag: подробиці

Про майбутні плани корпорації розповів інсайдер Марк Гурман із Bloomberg. Він детально розписав, яких оновлень варто очікувати в найближчий рік, і серед змін є і AirTag.

Це пристрій, який зручно покласти в рюкзак або причепити як брелок до ключів, а потім за допомогою iPhone дізнаватися про місцеперебування речі. Система ловить сигнал від Bluetooth інших iPhone, але не передає дані про знайдені поруч смартфони.

Зараз дивляться

Уперше гаджет був представлений у 2021 році, і відтоді не оновлювався. Тепер оновлена версія проходить тестування в Азії під кодовою назвою B589.

І хоча про конкретні зміни поки що нічого не відомо, очікується додавання нового чипа для точнішого відстеження місця розташування.

Серед новинок – підтримка гарнітури змішаної реальності Apple Vision Pro.

Втім, для своїх смартфонів Apple вже готує великі оновлення – керувати iPhone можна буде за допомогою очей. Система відстежуватиме рухи, тому навігація буде здійснена без використання рук.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-05-20 13:36:15