Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Андрій Данилко зустрівся зі скандальним російським шоуменом Рустамом Солнцевим – коментар менеджменту зірки

Андрій Данилко у США зустрівся зі скандальним російським шоуменом Рустамом Солнцевим. Це викликало бурхливу реакцію серед українців і критику в бік зірки, яка виступає в образі Вєрки Сердючки. У команді артиста дали пояснення.

Увагу на несподівану зустріч звернув блогер Олексій Голобуцький у Facebook. Він зазначив, що Солнцев – зірка Дому-2, який заробив популярність на скандалах і бійках.

– Данилко, для чого тобі це? А нам це за що? У США більше немає з ким зустрічатися для запису відео? В Америці ж є адекватні українські медіа та адекватні українські блогери. Чому не зустрічатися з ними? – обурився Голобуцький.

В ексклюзивному коментарі Фактам IСTV менеджмент артиста сказав, що Рустам Солнцев, як і багато інших вдячних глядачів, зазирнув після концерту до Андрія в гримерку, щоб подякувати і висловити повагу. Вони давно знайомі.

Зараз дивляться

– Про який скандал тут може йтися? Особливо з огляду на антивоєнну й антипутінську позицію Солнцева. Та й хто з прихильників російської агресії прийде на концерт під ліричною назвою Путін, щоб ти здох? Просто комусь треба влаштовувати скандали, щоб не випадати з медіа-простору. А ми будемо продовжувати робити свою справу, – наголосили в Андрія Данилка.

Зараз артист разом із командою перебуває в турі Америкою. Він виступає в образі Вєрки Сердючки, а на його концертах безліч української символіки та патріотична атмосфера.

Раніше ми показували, як Вєрка Сердючка змусила аплодувати зал після кричалки про Путіна.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-09-21 13:16:41