Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Андрій Бєдняков наголосив на важливості культури подяки військовим

Ведучий та блогер Андрій Бєдняков вважає, що Україні слід брати приклад з США у плані запровадження культури подяки військовим. Інфлюенсер зазначив, що у Сполучених Штатах і дорослі, і діти, коли бачать людину у формі, не лишаються байдужими, а висловлюють вдячність за службу.

Андрій Бєдняков про культуру подяки військовим

Шоумен зазначив, що сам намагається дякувати кожному військовослужбовцю, який навіть просто зустрічається йому на вулиці.

– Я підходжу, тисну руку. Коли вони це бачать, я не можу передати, як змінюються їхні очі, а коли вони ще й впізнають, це просто щось неймовірне, – поділився ведучий у подкасті Про війну.

Бєдняков переконаний, що разом з тим  потрібно розвивати мережу організацій для підтримки військових, щоби у цивільному світі вони не відчували себе на самоті. Крім того, людей у формі не треба страшитися, як це роблять у деяких закладах, додав інфлюенсер.

Зараз дивляться

– Коли ти подякуєш військовому, він подякує тобі, і ти зрозумієш, що ця людина мене захищає і я цій людині вдячний. Ми маємо до цього прийти, і я впевнений, що прийдемо, – зазначив ведучий.

Андрій Бєдняков вважає, що до розвитку культури подяки потрібно долучити українських блогерів. Вони власним прикладом мають заохочувати людей висловлювати вдячність нашим захисникам та захисницям. Так українці швидше призвичаяться до цього, припустив Бєдняков.

Фото: скрин з подкасту Про війну

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-02-29 14:09:37