Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Андрій Бєдняков гнівно звернувся до блогерів, які знімають роботу сил ППО

Ведучий і актор Андрій Бєдняков гнівно звернувся до блогерів, які продовжують знімати роботу ППО під час ворожих обстрілів. Практично два роки в Україні триває повномасштабна війна і про цю заборону регулярно нагадують, але все ж, знаходяться люди, які продовжують це робити.

Андрій Бєдняков розкритикував тих, хто знімає роботу ППО

В Instagram-stories Андрій виклав емоційне звернення. Зокрема, адресоване воно було блогерам, які знімають роботу сил ППО і демонструють її своїй аудиторії. Стосується це і звичайних українців, адже заборона діє абсолютно для всіх і карається законом.

Фото: Андрій Бєдняков / Instagram

– Я от не розумію: чому ще є амеби, які знімають біля вікон роботу ППО. Ви, блогери, бл*дь, продайте ваші телефони і купіть голову! Краще познімайте, як вас годуватимуть у СІЗО років п’ять, – написав Бєдняков.

Він додав, що зараз складно абсолютно всім, а також закликав українців не вестися на пропаганду і не вимикати голову, адже мислити потрібно розумно.

Зараз дивляться

Андрій Бєдняков про тих, хто знімає роботу ППО

Фото: Андрій Бєдняков / Instagram

Зазначимо, знімаючи роботу ППО, ви коригуєте удари ворога. Це робити категорично не варто і не можна. До того ж, це карається законом.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-01-03 15:17:10