Анастасія Новосад виборола бронзу на ЧС-2023 з фрістайлу

Українка Анастасія Новосад виборола бронзову медаль у лижній акробатиці на чемпіонаті світу-2023 з фрістайлу та сноуборду у грузинському Бакуріані.

Фінал чемпіонату світу з лижної акробатики, до якого, окрім Новосад, відібралася також українка Ольга Полюк, складався з двох стрибків.

За підсумками першого спортсменки відбиралися у суперфінал – необхідно було потрапити до першої шістки. Це вдалося зробити лише Новосад. А вже потім шість спортсменок виконали по одному стрибку, за якими визначалася доля медалей.

У суперфіналі Анастасія Новосад виконала стрибок на 82.84 бали та посіла третє місце.

Золото дісталося китайській спортсменці Фінью Кон (85.30), а срібло взяла представниця Австралії Данієль Скотт (83.84).

Для України це друга медаль на ЧС-2023. Раніше наша збірна з лижної акробатики у складі Анастасії Новосад, Олександра Окіпнюка та Дмитра Котовського посіла третє місце у командному турнірі. Це перша в історії командна медаль для України на чемпіонатах світу.