Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Американка два роки годує чоловіка грудьми, піклуючись про його здоров’я

30-річна мешканка США Рейчел Бейлі вже два роки годує свого 30-річного чоловіка Олександра грудьми і стверджує, що це принесло низку переваг для його здоров’я.

Як повідомляється, чоловік Рейчел почав пити її грудне молоко, щоб допомогти їй, коли в неї була надмірна лактація під час годування дітей.

Сама жінка стверджує, що це не потрібно розцінювати як збочення, що подібні стосунки тільки зблизили пару.

Зараз дивляться

– Це свого роду табуйована тема, але ми хотіли поділитися нею, тому що не думаємо, що це погано, і нам не соромно, – зізнається Рейчел.

Александр почав пити грудне молоко Рейчел, коли та годувала грудьми їхню шестирічну доньку Арію. Тоді вони поїхали всією сім’єю в круїз і забули вдома молоковідсмоктувач.

За словами Рейчел, її груди сильно набрякли і було дуже боляче. І тоді на допомогу прийшов чоловік.

Подружжя розповідає про грудне вигодовування у своїх соціальних мережах і каже, що воно приносить користь для здоров’я.

Рейчел каже, що Александр не застуджувався протягом двох років після того, як почав пити її молоко, і багато хто помітив, що його шкіра стала набагато кращою.

За словами вчених, потенційна користь грудного молока для дорослих обмежена. Є деякі докази того, що його вживання може захистити від інфекцій або легких захворювань, а при місцевому використанні воно може мати ранозагоювальні властивості.

Науковий огляд 2019 року показав, що грудне молоко може полегшити екзему і дерматит.

Також було виявлено, що якщо його наносити місцево на очі немовлятам із кон’юнктивітом, його ефективність буде порівнянна зі звичайним протимікробним препаратом.

Крім того, дослідники припустили, що молекули цукру, виявлені в грудному молоці, можуть допомогти запобігти інфекції стрептокока групи B.

Джерело: Express

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-09-14 09:54:43

Магазин Автозапчастин м.Ніжин