Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Акцент на війні в передвиборчій кампанії Путіна буде більшим, ніж здавалося – ISW

Президент РФ Володимир Путін у своїй передвиборчій кампанії більше зосередиться на війні в Україні, ніж здавалося раніше.

Таку думку висловили аналітики Інституту вивчення війни (ISW), проаналізувавши постановне оголошення Путіним про участь у президентських виборах у березні 2024 року.

Оголошення Путіним своєї кандидатури на виборах

У Росії вирішили представити, що очільник Кремля Володимир Путін балотуватиметься на майбутніх президентських виборах на прохання військових.

Зараз дивляться

Російський диктатор нібито “погодився” на участь у виборах у відповідь на “прохання” бойовика так званої ДНР Артема Жоги під час вручення медалей Золота зірка в Кремлі 8 грудня.

Яка мета постановного оголошення участі у виборах

Експерти ISW вважають, що оголошення Путіним своєї кандидатури у військовому середовищі свідчить, що війна в Україні може відігравати значно більшу роль у передвиборчій стратегії, ніж вважали в ISW.

Раніше аналітики припускали, що Путін не робитиме акцент у своїй президентській кампанії на війні в Україні, а зосередиться на внутрішній стабільності та критиці Заходу.

Тепер американські експерти вважають, що постановне оголошення було розраховане на дуже важливий електорат – росіян, яких зачепила війна в Україні, зокрема, військових та їхніх родичів.

В ISW припускають, що “військова” заява Путіна була спробою продемонструвати родичам мобілізованих, які домагаються їхнього звільнення, що російські військові в основному підтримують Путіна.

Хочеш відпочити? Заходь на Факти.GAMES!

Не виключено, що демонстрацією підтримки військових у Кремлі прагнуть унеможливити будь-які обговорення війни в Україні під час кампанії.

Показова демонстрація підтримки військовими кандидатури Путіна може бути ще й страхувальною стратегією на випадок, якщо армія РФ не зможе до виборів впоратись з імовірним наказом захопити Авдіївку та, можливо, Куп’янськ.

Повномасштабна війна в Україні триває вже 654-ту добу.

За ситуацією в містах можна стежити на інтерактивній карті бойових дій в Україні та карті повітряних тривог в Україні.

Джерело: ISW

Фото: Президент Росії

Володимир Путін, Президент Росії

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-12-09 11:53:04