Малюк звільнив високопосадовця СБУ після розслідування журналістів

Глава Служби безпеки України Василь Малюк звільнив Анатолія Лойфа з посади керівника Головного управління контррозвідувального забезпечення об’єктів критичної інфраструктури та протидії фінансуванню тероризму.
Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на пресслужбу СБУ.
Звільнення Лойфа: що відомо
Там наголосили, що Анатолія Лойфа звільнено із займаної посади за рішенням глави СБУ.
Причина невідома, проте він був фігурантом гучного журналістського розслідування.
Зокрема, 9 травня Українська правда опублікувала матеріал маріал, в якому йшлося про те, що на початку березня кілька спецслужбовців СБУ, серед якиї був і Анатолій Лойф, святкували день народження Костянтина Коломійця, що опікується охороною власника підсанкційної букмекерської контори PariMatch Сергія Портнова.
Крім Лойфа, на святкування в одному з ресторанів у центрі Києва завітав його попередник, а нині підслідний НАБУ Артем Шило та генерал Ілля Вітюк – колишній керівник Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ.
Джерело ФАКТИ. ICTV
2025-05-10 12:58:00