Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Ми на це не погодимося – Зеленський про визнання окупованих територій російськими

Фото: УНІАН

Україна не погодиться на визнання тимчасово окупованих територій російськими.

На цьому 19 березня під час пресконференції у Фінляндії наголосив президент України Володимир Зеленський.

Зеленський – про статус тимчасово окупованих територій України

За словами глави держави, питання щодо тимчасово окупованих територій, очевидно, буде одним із чутливих і складних питань на майбутніх перемовинах.

Будь-які перемовини, переконаний Володимир Зеленський, – це дуже крихка спроможність закінчити війну, особливо якщо це стосується росіян, які поки що демонструють неготовність до закінчення війни.

Першим кроком таких перемовин, вважає президент України, буде безумовне припинення вогню, навіть якщо до цього потрібно буде пройти через шлях тиші лише в небі та морі.

– Це правильний крок, якщо ми дійсно хочемо закінчити війну справедливим миром. І тоді вже переходитимемо до інших питань, серед яких, я впевнений, порушуватимуться територіальні питання.

Для нас червоною лінією є визнання українських тимчасово окупованих територій російськими. Ми на це не погодимося, – зазначив Володимир Зеленський.

Повномасштабна війна в Україні триває вже 1 120-ту добу.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

На інтерактивній карті бойових дій в Україні та карті повітряних тривог в Україні можна стежити за ситуацією в містах.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2025-03-19 12:33:00