Вибухи в Одесі: частина міста без світла, води та тепла

Потужні вибухи в Одесі прогриміли ввечері 4 березня. Російські війська завдали удару по критичній інфраструктурі, пошкоджено житлові будинки.
Вибухи в Одесі – які наслідки
Ворог знову завдав удару по критичній інфраструктурі, повідомив міський глава Одеси Геннадій Труханов.
За його словами, частина Одеси знову залишилася без постачання електрики, води та тепла. Працюють всі відповідні служби.
Як повідомив керівник ОВА Олег Кіпер, уламками збитих ворожих дронів пошкоджено приватні будинки в передмісті Одеси, внаслідок чого спалахнули пожежі.
Під час повітряної тривоги також ворог атакував Білгород-Дністровський район балістикою. Ракета влучила у порожній санаторій, проте будівля майже повністю зруйнована.
Власлідок російської дронової атаки у передмісті Одеси загинув чоловік. 77-річний житель села Лиманка помер внаслідок осколкових поранень.
Перед вибухами Повітряні сили ЗСУ зафіксували ударні безпілотники Shahed у Чорному морі, які рухалися курсом на Одеську область, та попередили про загрозу застосування балістичного озброєння.

Одеса на карті. Фото: Google Maps
У ніч на 4 березня росіяни атакували Одесу, внаслідок чого постраждали четверо людей.
Тоді внаслідок атаки Shahed в Одесі було пошкоджено енергоінфраструктуру, бізнес-центр і житлові будинки.
Повномасштабна війна в Україні триває вже 1 106-ту добу.
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram
На інтерактивній карті бойових дій в Україні та карті повітряних тривог в Україні можна стежити за ситуацією в містах.
Джерело ФАКТИ. ICTV
2025-03-05 00:15:00