Еліна Світоліна вийшла до 1/8 фіналу турніру WTA 1000 Дубаї

Перша ракетка України Еліна Світоліна вийшла до третього кола турніру WTA 1000 в Дубаї.

У матчі 1/16 фіналу вона у двох сетах здолала німкеню Татьяну Марію з рахунком 6:3, 6:3.

Тенісистки провели на корті 1 годину та 13 хвилин, за які Еліна тричі подала навиліт, не припустилася жодної подвійної помилки та використала чотири із семи брейкпойнтів.

Це була сьома очна зустріч спортсменок та четверта перемога українки. Інші три гри завершувалися на користь німкені.

У матчі за вихід до чвертьфіналу турніру в ОАЕ Світоліна зіграє з переможницею зустрічі між першою ракеткою світу Ігою Свьонтек та американкою Слоан Стівенс.

У першому раунді змагань Світоліна обіграла у двох сетах іншу українку Ангеліну Калініну. Також зачохлила ракетку у першому колі Даяна Ястремська, а Марта Костюк і Леся Цуренко знялися з турніру.