Том Лок’єр втратив свідомість – ВІДЕО

Матч 17-го туру англійської Прем’єр-ліги між Лутоном та Борнмутом зупинили у другому таймі після того, як капітан команди гостей Том Лок’єр втратив свідомість на полі.

Капітан Лутона втратив свідомість

На 59-й хвилині гри Лок’єр впав на газон у центрі поля. До нього відразу підбігли партнери по команді та футболісти Борнмута, аби надати першу допомогу.

Головний тренер Лутона Роб Едвардс також миттю вибіг на футбольне поле та попросив гравців розступитися, щоб медики надали першу допомогу футболістові. Через кілька хвилин його винесли на ношах.

Видання Sky Sports написало: Це дійсно тривожна ситуація. На полі панує тиша.

Після інциденту футболісти обох команд пішли у підтрибунне приміщення, а гру призупинили за рахунку 1:1. Телеканал зазначає, що гру згодом зупинили зовсім.

Подібний інцидент із Лок’єром вже не вперше. У травні він втратив свідомість у матчі плейоф за вихід в АПЛ проти Ковентрі. Тоді його замінили, а згодом зробили операцію на серці.