Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

6 тонн продуктів та 80 тисяч гривень: чернігівці допомогли Менському зоопарку

6 тонн продуктів та 80 тисяч гривень: чернігівці допомогли Менському зоопарку

Дві волонтерки з Чернігова менше ніж за тиждень назбирали понад 6 тонн продуктів та 80 тисяч гривень для Менського зоопарку.

«Я прочитала, що зараз тяжка ситуація із-за того, що мало людей приходить до них, є тяжка ситуація з рибою. Я прийшла на роботу, кажу Софії, я тут вирішила відкрити банку, написати пост в тому, що треба допомогти, бо багато відкликнулись, я бачила по Мені», – каже волонтерка Катерина Приходько.

Волонтерки розповідають, чернігівці швидко згуртувалися і назбирали чимало продуктів для мешканців  зоопарку. Спочатку благодійниці складали продукти  у себе вдома, а вже через декілька днів звезли їх на спеціальні склади, де розфасували та зважили.

«І в цілому просто так понеслося випадково, ніхто не розраховував, що це буде такий бум і воно вийшло дуже якось. Ми за добу зібрали 50 тисяч, за одну добу. Бо ми навіть не сильно акцентували на банці, ми акцентували на те, щоб люди приносили те, що у них вдома є зайве. І дуже багато людей писали про те, що я зараз зайду куплю і принесу, і ми просимо, будь ласка, не несіть, нам треба те, що у вас є зайве. Але у нас неймовірні об’єми вийшли», – говорить волонтерка Софія Шумілова,

Допомагали і освітні заклади, приватні підприємства та державні установи. Співробітники ГУ Пенсійного Фонду України в Чернігівській області протягом декількох днів зібрали 15 тисяч гривень. На ці кошти закупили продукти харчування для тварин: крупи, яблука, капусту, моркву та навіть бублики.

Всі продукти та кошти волонтерки передали особисто працівникам Менського зоопарку. Директорка закладу Зінаїда Максименко зазначає, завдяки  оперативній допомозі тваринам збільшили раціон харчування. Це позитивно вплине на всіх мешканців зоопарку, адже навесні у них часто виникає авітаміноз.

«Ми всім дуже вдячні. Ця спонсорська допомога буде надана тваринам, ніде вона не дінеться, щоб всі не переживали, тому що всі за тварин переживають. У нас навіть і працівники з зоопарку теж допомагають, коли там немає нічого чи зараз зелень пішла, то теж ми там по городу викашуємо, всі нам віддають зелену масу. Тому мені залишається ще раз і ще раз дякувати, і дякувати всім небайдужим людям, які допомагали», – каже директорка закладу Зінаїда Максименко.

Зінаїда Максименко каже, що дефіциту корму для тварин у них немає. Але весною зазвичай закінчуються  торішні овочі і варення, які полюбляють тварини. Тож поповнення запасів продуктів для зоопарку буде не зайвим.

Джерело – Новий Чернігів

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
09.04.2024