Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

48-річна мешканка Ніжина втратила 40 тисяч гривень: знову на “гачок”

Вчора, 1 березня, до поліції звернулась 48-річна мешканка Ніжина із заявою про шахрайські дії відносно неї.
Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Чернігівській області.

Потерпіла розповіла, що їй телефонувала невідома особа, яка представилась працівником служби безпеки банку. Незнайомець повідомив, що сторонні особи нібито намагаються зняти кошти у заявниці. Щоб уникнути цього, псевдобанкір закликав слідувати його інструкціям, зокрема зареєструватися за посиланням, яке він надішле. Жінка виконала вказівки невідомого, після чого виявила зникнення майже 40 тисяч гривень зі свого банківського рахунку.

За цим фактом слідчий відкрив провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Поліція наполегливо рекомендує: ніколи не виконуйте вказівок незнайомих осіб, які пов’язані з переведенням коштів, по телефону нікому не розповідайте ніяких відомостей зі своєї картки. Якщо висувають умову, що для виконання певних дій потрібно повідомити пін-код вашої картки або одноразовий пароль з SMS-повідомлення — негайно завершуйте розмову. Це шахрай! Всі операції щодо безпеки картки проводьте тільки особисто у відділенні банку.
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки. Представляючись співробітниками банків, шахраї випитують секретні дані і можуть отримати доступ до ваших рахунків. 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Telegram
Viber
Facebook
Instagram


Джерело: mynizhyn.com
2024-03-02 16:18:13